QR - vCard, Визитная карточка


Наш новый сайт!
Дезинфекция, средства дезинфекции Дезинфекционные препараты, средства Фармакос
Санитария, гигиена Хлорантоин, Биомой Димол, Локодин
Про фірму Продукція
Історія Прайс-лист
Нагороди Контакти
Дезинфектанты, дезинфекция Мойтар, Вимол, Фарфорин
Написать намНачало сайтаЄвропейська якість - наші ціни! Ми працюємо.

Хлорантоін ® - дезінфекційний засіб.


НАША ПРОДУКЦІЯ

Хлорантоін ® - хлорактивний, хлорактивний, багатокомпонентний, поліфункціональний дезінфекційний засіб з миючим ефектом (ТУ У 22902465.004-95). Зареєстрований та рекомендований до застосування Міністерством охорони здоров'я України.

 ФОРМА ВИПУСКУ І ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: 
Хлорантоин - дезинфекционное средство с моющим эффектом Препарат являє собою: сипкий порошок світлих тонів з помірним запахом хлору. Розчинність у воді - не меньше 20 г/дмЗ. Водні розчини Хлорантоіну ® прозорі, безбарвні (допускається помірна опалесценція), із слабким запахом хлору. Робочі розчини засобу мають миючі та дезінфікуючі властивості, не ушкоджують об'єкти, виготовлені з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу і поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовими, гальванічними і полімерними та комбінованим покриттями, добре емульгують жири, видаляють білково-жирову плівку з оброблюваних поверхонь, залишки крові та лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин медичних виробів, гомогенізують мокротиння та інші виділення, легко змиваються водою, не залишаючи нальоту на оброблюваних поверхнях. Хлорантоін ® ® не сумісний з катіонними поверхнево-активними речовинами а також,одно-і багатоатомними спиртами. Не горить і вибухобезпечний.

Хлорантоін ® - стабільний при зберіганні у закритому пакуванні виробника протягом 3-х років.

 Спектр антимікробної дії: 
Хлорантоін ® Хлорантоін ® проявляє високу антимікробну активність стосовно грамнегативних і грампозитивних бактерій(включаючи збудників туберкульозу), вірусів (включаючи збудників поліомієліту, рота- і коронавірусної інфекцій, ентеральних і парентеральних гепатитів, ВІЛ, всіх типів грипу, парагрипу, SARS, аденовірусів і інших збудників ГРВІ, герпесу і інших), грибів і спор (включаючи збудників кандидозів і дерматофітій, сибірської виразки, цвілевих грибів) і особливо небезпечних інфекцій (холера, чума). За дезінфікуючою активністю Хлорантоін ® перевищує в 5-10 разів звичайні дезинфікуючі засоби та виключає застосування лужних миючих засобів. Використання Хлорантоіну ® дозволяє поєднати в одній операції стадії миття, дезінфекції та достеріалізаційного очищення, скоротити тривалість санітарної обробки.

     ЗАСОБИ ПРИЗНАЧЕННЯ: 
  • для поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров'я та осередках кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної, вірусної, грибкової та спорової етіології;

  • для дезінфекції високого рівня медичних виробів(влючаючи гнучкі та жорсткі ендоскопи);

  • для достерилізаційного очищення та поєднання процесів дезінфекції та достерилізаційного очищення медичних виробів з корозієстійкого металу, скла, гуми та полімерних матеріалів;

  • для знезараження виділень, залишків їжі, змивних вод, медичних відходів групи Б і контамінованих збудниками туберкульозу відходів групи В перед їх утилізацією;

  • для санітарної обробки(миття та дезінфекція) технологічного обладнання, трубопроводів, інвентарю, тари, поверхонь виробничих приміщень і інших об'єктів на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчової і перероблювальної промисловості, об'єктів ветеринарно-санітарного нагляду;

  • для одночасного прання та дезінфекції білизни та спецодягу;

  • для профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно -косметичної, харчової промисловості, аптечних закладах (аптечні склади, аптеки, аптечні пункти, аптечні кіоски), у дитячих дошкільних закладах, у навчально -виховних закладах різного рівня акредитації, в оздоровчих закладах ( будинки відпочинку, санаторії, профілакторії тощо ), в закладах сфери відпочинку та розваг, на комунальних об'єктах (готелі, кемпінги, гуртожитки, басейни, сауни, лазні, громадські туалети), на об'єктах комунально -побутового призначення ( перукарні, салони краси, манікюрні, педикюрні, косметичні кабінети, пральні, хімчистки і т. д.), на підприємствах громадського харчування і торгівлі, на рухомих складах та об'єктах забезпечення залізничного, автомобільного, водного, повітряного транспорту та в установах зв'язку, в банківських установах та інших об'єктах.

Робочий розчин Хлорантоіну ® готують у тарі з будь-якого матеріалу, за винятком оцинкованого заліза, шляхом розчинення у воді при перемішуванні протягом 1-2 хвилин.

Приготування робочих розчинів
Концентрація, % по препарату 1 дм3 розчину 10 дм3 розчину
  Маса Хлорантоіна ®, г Об'єм води, см3 Маса Хлорантоіна ®, г Об'єм води, см3
0,1 1,0 999,0 10,0 9990,0
0,2 2,0 998,0 20,0 9980,0
0,3 3,0 997,0 30,0 9970,0
0,5 5,0 995,0 50,0 9950,0
1,0 10,0 990,0 100,0 9900,0
2,5 25,0 975,0 250,0 9750,0


Концентрація робочих розчинів
молочні ферми 0, 25%
молокопереробні підприємства 0,1 - 0,2 %
приміщення для тварин і птахів
    - Волога дезінфекції - 0,5%, при туберкульозі - 2%
    - Аерозольна дезінфекція (витрата 0,5% розчину 20мл/м3)
цеха з переробки птахів і яєць 0,3 %
м'ясопереробні підприємства 0,3 %
продовольчі ринки 0,3 %
виробництво пива і безалкогольних напоїв 0,25 %
виробництво кондитерських виробів 0,1 - 0,2 %
підприємства парфюмерно-косметичної промисловості 0,2 - 2 %
рибопереробні підприємства і судна 0,3 %

Детальна інформація по застосуванню Хлорантоіну ® викладена в 'Інструкції щодо застосування дезінфекційного засобу "Хлорантоін" з метою дезінфекції, достерилізаційного очищення, суміщення дезінфекції з достерилізаційним очищенням' затвердженою Генеральним директором Науково-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю "Фармакос" В.Ю. Шустерманом 30 березня 2020 року.

Завантажити технологічну (методичну) інструкціюPDFRAR

НВ ТОВ "Фармакос"
Тел. офісу: +38 (050) 335-17-22
Тел. бухгалтерії: +38 (050) 384-98-84
Тел. лабораторії: +38 (050) 527-40-09

E-mail: [email protected]
Прайс: Microsoft ExcelPDFRAR

Designed by Sensifico | Всі права захищені.