QR - vCard, Визитная карточка


Наш новый сайт!
Дезинфекция, средства дезинфекции Дезинфекционные препараты, средства Фармакос
Санитария, гигиена Хлорантоин, Биомой Димол, Локодин
Про фірму Продукція
Історія Прайс-лист
Нагороди Контакти
Дезинфектанты, дезинфекция Мойтар, Вимол, Фарфорин
Написать намНачало сайтаЄвропейська якість - наші ціни! Ми працюємо.

НВ ТОВ «Фармакос» - лідер виробництва
дезінфекційних препаратів.


НАША ПРОДУКЦІЯ

30 вересня 2011р. Науково- виробничому товариству "Фармакос" виповнилося 17 років. За ці роки підприємство і його колектив пройшли важкий шлях становлення і тепер НВ ТОВ «Фармакос» займає гідне місце на ринку України як один з найбільш потужних виробників вітчизняних засобів дезінфекції.

    Сьогодні підприємство виробляє:
  • дезінфекційний засіб - Хлорантоін ® ;
  • миючі засоби для харчової промисловості - Вімол, Мойтар, Фарфорін;
  • засіб передстерилізаційного очищення - Біомой ® ;
  • консервант для парфумерно -косметичної промисловості - Дімол-П® ;
  • протипедикульзні засоби - Локодин і Локодин-К;

Підприємство має сучасне, високоефективне обладнання з виробничими потужностями, що дозволяє щорічно збільшувати як обсяг виробленої продукції так і асортимент .

Продукція НВ ТОВ «Фармакос» екологічно безпечна, має широкий спектр застосування (медицина, ветеринарія, харчова та переробна промисловість, загально санітарне призначення) і добре відома в Україні.

Нашими клієнтами є сотні лікувальних установ, безліч підприємств харчової індустрії : пивзаводи, кондитерські підприємства, молокозаводи і м'ясокомбінати, птахофабрики і тваринницькі комплекси, а також готелі, школи, торгові підприємства, вокзали, всі види транспорту, аеропорти і багато іншого.

Низькі ціни, порівняно із зарубіжними аналогами, низькі норми витрати і висока ефективність є відмінними ознаками продукції фірми "Фармакос".

Однією з головних цілей НВ ТОВ «Фармакос» є забезпечення високої якості продукції. Вся продукція в обов'язковому порядку контролюється згідно з технічними умовами, що виключає реалізацію некондиційних партій споживачеві.

Результатом цілеспрямованої роботи колективу підприємства, стало нагородження його продукції дипломами лауреата загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" (у 2001 році за Хлорантоін ® і в 2002 році за Біомой ®). З січня 2003р. вся продукція, що випускається НВ ТОВ «Фармакос» відзначена міжнародним дипломом і знаком "Європейська якість". Крім того, продукція НВ ТОВ «Фармакос» входить в регістр "Кращі товари України" (2003-2004рр.), А сама фірма НВ ТОВ «Фармакос» є лауреатом рейтингу "Кращі підприємства України".

НВ ТОВ "Фармакос"
Тел. офісу: +38 (050) 335-17-22
Тел. бухгалтерії: +38 (050) 384-98-84
Тел. лабораторії: +38 (050) 527-40-09

E-mail: [email protected]
Прайс: Microsoft ExcelPDFRAR

Designed by Sensifico | Всі права захищені.