QR - vCard, Визитная карточка

Наш новый сайт!
Дезинфекция, средства дезинфекции Дезинфекционные препараты, средства Фармакос
Санитария, гигиена Хлорантоин, Биомой Димол, Локодин
Про фірму Продукція
Історія Прайс-лист
Нагороди Контакти
Дезинфектанты, дезинфекция Мойтар, Вимол, Фарфорин
Написать намНачало сайтаЄвропейська якість - наші ціни! Ми працюємо.

Біомой ® - передстерилізаційний засіб.


НАША ПРОДУКЦІЯ

Біомой ® - багатокомпонентний, поліфункціональний, біоактивний миючий засіб з дезінфікуючим ефектом (ТУ У 22902465.005-96). Рекомендований Міністерством здоров'я України та затверджений до застосування Головним державним санітарним лікарем України.

Препарат являє собою порошок, світлих тонів (допускається присутність забарвлених включень ензимів). Добре розчиняється у воді (розчинність не меньше 30 г/дм3); робочі розчини Біомою ® безбарвні, не ушкоджують оброблювані вироби і володіють вираженими емульгуючими і миючими властивостями, легко видаляють білково-жирову плівку, добре змиваються, не залишаючи нальоту на оброблюваних поверхнях. Не сумісний з катіонами поверхнево-активних речовин.

Біомой ® належить до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки) при попаданні в шлунок і на шкіру,не проявляють кумулятивних, шкіро-подразнюючих і сенсебілезуючих властивостей. У концентраціях рекомендованих до застосування, не подразнює слизову оболонку очей.

Завдяки вдало збалансованій рецептурі, яка включає ряд миючих компонентів ферменти з високою протеолітичною активністю Біомой ® має виражені властивості по очищенню поверхонь, які обробляються, від жирів і білка.

     ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ Біомою ®
  • передстерилізаційне очищення та миття виробів медичного призначення з металу, скла, полімерів і гуми, включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи. Відмінно розкладає білок крові. При цьому не потрібно застосування в комплексі з ним перекису водню;
  • миття та дезінфекція різноманітного технологічного обладнання, інвентарю, комунікацій і тари (особливо відмінно миє склотару) на підприємствах харчової та молочної промисловості, на підприємствах з виробництва пива, алкогольних і безалкогольних напоїв.
Биомой - биоактивное моющее средство с дезинфицирующим эффектом

Застосування Біомою ® для вищевказаних цілей дає відчутну економічну вигоду в порівнянні з іншими миючими засобами.

Препарат фасується в мішки 20 кг, у поліетиленові банки 1 кг. Термін придатності препарату 1 рік з дати виготовлення.

Для приготування робочого розчину БІОМОЮ ® використовується концентрація 0,15-0,5%. Робочий розчин БІОМОЮ ® готують у тарі будь-якого матеріалу шляхом розчинення у питній воді.

Приготування робочих розчинів
Концентрація, % по препарату 1 дм3 розчину 10 дм3 розчину
  Кількість Біомою ®, г Кількість води, г Кількість Біомою ®, г Кількість води, г
0,15 1,5 998,5 15,0 9985,0
0,3 3,0 997,0 30,0 9970,0
0,5 5,0 995,0 50,0 9950,0

Детальна інструкція по застосуванню БІОМОЮ® викладена в 'Інструкції щодо застосування засобу мийного 'Біомой' з метою достерилізаційного очищення медичних виробів' затвердженою Генеральним директором Науково-виробничим товариством з обмеженою відповідальністю "Фармакос" В.Ю. Шустерманом 30 березня 2020 року.

Завантажити технологічну (методичну) інструкцію Инструкция общая Инструкция для молокоперерабатывающиго производства Скачать технологическую инструкцию архивом RAR

НВ ТОВ "Фармакос"
03124 Київ, пров. Чугуївський, 2
Тел./факс: (050) 335-17-22, (050) 384-98-84

E-mail: [email protected]
Прайс: Microsoft ExcelPDFRAR

Designed by Sensifico | Всі права захищені.