QR - vCard, Визитная карточка


Наш новый сайт!
Дезинфекция, средства дезинфекции Дезинфекционные препараты, средства Фармакос
Санитария, гигиена Хлорантоин, Биомой Димол, Локодин
Про фірму Продукція
Історія Прайс-лист
Нагороди Контакти
Дезинфектанты, дезинфекция Мойтар, Вимол, Фарфорин
Написать намНачало сайтаЄвропейська якість - наші ціни! Ми працюємо.

Продукція НВ ТОВ «Фармакос».


НАША ПРОДУКЦІЯ

НВ ТОВ «Фармакос» - один з провідних виробників вітчизняних засобів дезінфекції. 30 вересня 2011 йому виповнилося 17 років. Велика робота всього колективу НВ ТОВ «Фармакос» дозволила за короткий час завоювати авторитет і зайняти гідне місце на ринку дезінфекційних засобів України. Матеріально-технічна база з високоефективним обладнанням і виробничими потужностями, дають можливість підтримувати високу якість виробленої продукції, збільшуючи її обсяги і асортимент.

Продукцію підприємства відрізняє екологічна безпека, широкий спектр застосування: медицина, ветеринарія, харчова та переробна промисловість, транспорт. Клієнтами НВ ТОВ «Фармакос» є сотні лікувальних установ, виробництва харчової індустрії (пивзаводи, кондитерські підприємства, молокозаводи і м'ясокомбінати, птахофабрики), а також готелі, школи, торгові підприємства, вокзали, аеропорти і всі види транспорту.

   НИНІ ПІДПРИЄМСТВО ВИРОБЛЯЄ :  
 • дезінфекційний засіб - Хлорантоін ® ;
 • миючі засоби для харчової промисловості - Вімол, Мойтар, Фарфорін;
 • засіб передстерилізаційного очищення - Біомой ® ;
 • консервант для парфумерно -косметичної промисловості - Дімол-П® ;
 • протипедикульзні засоби - Локодин і Локодин-К;

Хлорантоін ® - хлорактивний, багатокомпонентний, поліфункціональний дезінфекційний засіб з миючими та передстерилізаційними властивостями. Препарат являє собою, сипучий порошок, світлих тонів зі слабким запахом хлору.

Водні розчини Хлорантоіну ® прозорі, безбарвні, володіють сильною дезінфікуючою властивістю, добре емульгують жири, видаляють білково-жирову плівку з оброблюваних поверхонь, легко з них змиваються, не залишаючи нальоту, не викликають корозії виробів з нержавіючої сталі, не ушкоджують алюміній, скло, кахель, дерево, фарфор, полімерні матеріали.

Хлорантоін ® по дезінфікуючій активності перевершує в 5-10 разів звичайні дезінфекційні засоби і виключає застосування лужних миючих засобів. Використання Хлорантоіну ® дозволяє поєднати в одній операції стадії миття та дезінфекції і предстеріалізаціі, скоротити тривалість санітарної обробки.

   ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ХЛОРАНТОІНУ ®
 • для поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, в осередках кишкової і крапельної інфекції бактеріальної та вірусної етіології, туберкульозу, дерматофітій;
 • для профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, будинках відпочинку, санаторіях, на підприємствах громадського харчування і торгівлі, в готелях, навчально-виховних закладах, гуртожитках, кінотеатрах, вокзалах, аеропортах, усіх видах транспорту;
 • для санітарної обробки технологічного обладнання на молокопереробних підприємствах, підприємствах, що виготовляють кондитерські вироби з кремом, підприємствах косметичної промисловості, підприємствах пивобезалкогольної промисловості.

Біомой ® - багатокомпонентний, поліфункціональний, біоактивний миючий засіб. Препарат являє собою порошок світлих тонів (допускається присутність забарвлених включень ензимів). Добре розчиняється у воді; робочі розчини Біомою ® безбарвні, не ушкоджують оброблювані вироби і володіють вираженими емульгуючими і миючими властивостями, легко видаляють білково-жирову плівку, добре змиваються, не залишаючи нальоту на оброблюваних поверхнях.

   ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ Біомою ®
 • передстерилізаційного очищення та миття виробів медичного призначення з металу, скла, полімерів та гуми. Відмінно розкладає білок крові, при цьому не потрібно застосування в комплексі з ним перекису водню;
 • миття та дезінфекції різноманітного технологічного обладнання, інвентарю, комунікацій і тари (особливо відмінно миє склотару) на підприємствах харчової та молочної промисловості, на підприємствах з виробництва пива, алкогольних і безалкогольних напоїв.

Застосування Біомою ® для вищевказаних цілей дає відчутну економічну вигоду в порівнянні з іншими миючими засобами.


Дімол-П® - консервант для парфумерно-косметичної промисловості.

Дімол-П® - багатокомпонентний консервуючий засіб, практично позбавлене запаху, безбарвний, добре змішується з водою, одно-і багатоатомними спиртами, не розчиняється в маслах і жирах.

Дімол-П® сумісний з більшістю видів сировини косметичного, зокрема, з неіоногенними ПАР, екстрактами пряно-ароматичного і лікарської рослинної сировини з високим вмістом білків і структуроутворювачами.

Дімол-П® проявляє протимікробну активність щодо широкого спектра мікроорганізмів, ефективний відносно грампозитивних (стафілококи, стрептококи), грамоотріцательних (кишкова паличка, синьогнійна паличка, протей) бактерій, дріжджоподібних грибів і цвілі.

Консервант зберігає протимікробну активність в широкому діапазоні рН (4,5-8,0) у присутності 20% білкового матеріалу.


Також великої уваги заслуговують миючі засоби для підприємств молочної промисловості: МОЙТАР, ВІМОЛ і ФАРФОРІН.

Для підтримки чистоти технологічного обладнання та тари на підприємствах молочної промисловості, потрібні професійні миючі засоби. Застосування звичайної побутової хімії, не може привести до бажаного результату. Правильно вибрані засоби суттєво економлять робочий час і матеріальні витрати.

МОЙТАР, ВІМОЛ, ФАРФОРІН - технічні миючі засоби. Це поверхнево-активні, негорючі і нетоксичні речовини. Наявність в них лужних і нейтральних солей, забезпечує високу миючу дію вказаних засобів. Їх розчини стабільні і при зберіганні не розкладаються. Наявність у складі миючих засобів, пом'якшувачів води дозволяє використовувати розчини препаратів в районах з підвищеною жорсткістю води.

ВІМОЛ призначений для циркуляційного і ручного миття різноманітної тари, бавовняних і синтетичних тканин і молочного обладнання, виготовленого із різних матеріалів. При внесенні в розчин ВІМОЛ дезінфектантів його можна одноразово використовувати в якості миючого дезінфікуючого засобу.

Для мийки склотари в пляшкомийних машинах, слід застосовувати тільки МОЙТАР.

ФАРФОРІН застосовується при ручному способі мийки молочного обладнання і тари, виконаних з будь-якого матеріалу.


Локодин - протипедикульозний лосьйон, призначений для знищення головних і лобкових вошей. Виробляється у формі концентрату - Локодин марки К, а також у вигляді готової до застосування препаративної форми - Локодин.

   ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ Локодин І Локодин-К: 
 • Локодин застосовується для проведення протипедикульозних заходів у побуті, закладах охорони здоров'я, навчально-виховних і інших установах.
 • Локодин марки К застосовується для проведення протипедикульозних заходів в організованих колективах, які проводять спеціалізовані установи дезінфекційної служби.

Вся продукція НВ ТОВ «Фармакос» екологічно безпечна і має широкий спектр застосування. Низькі ціни, порівняно із зарубіжними аналогами, низькі норми витрати і висока ефективність по відношенню до широкого кола патогенних мікроорганізмів є відмінними ознаками препаратів фірми "Фармакос".

НВ ТОВ "Фармакос"
Тел. офісу: +38 (050) 335-17-22
Тел. бухгалтерії: +38 (050) 384-98-84
Тел. лабораторії: +38 (050) 527-40-09

E-mail: [email protected]
Прайс: Microsoft ExcelPDFRAR

Designed by Sensifico | Всі права захищені.