QR - vCard, Визитная карточка

Наш новый сайт!
Дезинфекция, средства дезинфекции Дезинфекционные препараты, средства Фармакос
Санитария, гигиена Хлорантоин, Биомой Димол, Локодин
Про фірму Продукція
Історія Прайс-лист
Нагороди Контакти
Дезинфектанты, дезинфекция Мойтар, Вимол, Фарфорин
Написать намНачало сайтаЄвропейська якість - наші ціни! Ми працюємо.

Локодин - протипедикульозний лосьйон.


НАША ПРОДУКЦІЯ

Локодин - протипедикульозний лосьйон, призначений для знищення головних та лобкових вошей (ТУ У 22902465.012-2000). Рекомендований Міністерством здоров'я України та затверджений до застосування головним державним санітарним лікарем України.

Виробляється у формі концентрату - Локодин марки К, а також у вигляді готового до застосування препарату - Локодин.

Препарати являють собою: однорідну, прозору, в'язку рідину, помірно забарвлену в жовтий колір. Мають запах використаної віддушки.

Локодин і Локодин марки К мають педикулоцидну, ларвіцидну і овоцидну властивості. За механізмом дії належать до групи інсектицидів контактного типу дії.

     ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ Локодин та Локодин-К : 
  • Локодин застосовується для проведення протипедикульозних заходів у побуті, закладах охорони здоров'я, навчально-виховних і інших установах.
  • Локодин марки К застосовується для проведення протипедикульозних заходів в організованих колективах, які проводять спеціалізовані установи дезінфекційної служби.

Локодин і Локодин марки К, належить до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки) при попаданні в шлунок і на шкіру, не проявляють кумулятивних, шкіряно-подразнювачів і сенсебілезуючих властивостей. Препарат помірно дратує слизову оболонку очей. Поріг подразнюючої дії на слизову оболонку очей, знаходиться на рівні 10% розчину.

Норма витрат препарату становить 30-50 мл на одну обробку. Повторна обробка за показаннями, але не частіше 2 разів на місяць.

Локодин марки К перед використанням розводять дистильованою водою у співвідношенні 1: 3. Термін зберігання приготованої водної суспензії Локодин марки К в закритій ємності складає 48 годин з моменту приготування.

НВ ТОВ "Фармакос"
Тел. офісу: +38 (050) 335-17-22
Тел. бухгалтерії: +38 (050) 384-98-84
Тел. лабораторії: +38 (050) 527-40-09

E-mail: [email protected]
Прайс: Microsoft ExcelPDFRAR

Designed by Sensifico | Всі права захищені.